Daniil Medveděv a Nick Kyrgios na kolizním kurzu v Montrealu | ATP Tour

2
Daniil Medveděv a Nick Kyrgios na kolizním kurzu v Montrealu |  ATP Tour

The National Bank Open Představuje Rogers V pátek bylo zveřejněno losování dvouhry s potenciálním zúčtováním mezi světovou jedničkou ve druhém kole Daniil Medveděv a Nick Kyrgios mezi překvapení.

Kyrgios drží náskok 2:1 v ATP Head2Head páru, i když Medveděv v nich zvítězil. Australian Open setkání na začátku tohoto roku. Aussie bude muset projít kolem Sebastian Baez připravit odvetu, přičemž Medveděv si vysloužil bye jako nejlepší nasazený Montreal. Osmé semeno Hubert Hurkacz je potenciálním čtvrtfinálovým soupeřem pro oba muže Casper Ruud a Šťastný Auger-Také titulek druhého čtvrtletí.

Carlos Alcarazusilující o svůj třetí titul na turnaji ATP Masters 1000, je na posledním místě losování jako druhý nasazený. Mohl potkat páté semeno Andrej Rublev poprvé ve čtvrtfinále. Devatenáctiletý hráč zažívá svůj debut v Montrealu poté, co letos získal své první dvě trofeje Masters 1000 v Miami a Madridu.

“V tuto chvíli jde všechno dobře,” řekl při losování. „Líbí se mi počasí. Líbí se mi kurt. Momentálně se cítím skvěle.

“Viděl jsem rozlosování, ale jen první kolo,” řekl Alcaraz, který bude čelit Tommy Paul nebo Vašek Pospíšil ve svém úvodním zápase. “Každý soupeř je těžký, takže to bude opravdu těžké první kolo. Poprvé si tady užiju. Pokaždé, když přijedu do města nebo na turnaj [for the first time]Moc mě to baví. Je to pro mě něco nového.”

SLEDUJTE AKCI TENTO TÝDEN

📺 TV program
🎾 Sledujte živě na Tennis TV
📱 Sledujte live výsledky na ATP WTA Live
📧 Přihlaste se k odběru newsletterů

Ve třetí čtvrtině losování, Stefanos Tsitsipas a Jannik Sinner jsou ve frontě na šesté setkání ATP Head2Head, pokud semena vydrží.

„Vidím své šance [as] letos docela dobrý,” řekl Řek při slavnostním losování. “Budu se muset držet toho, co umím nejlépe. Tvrdě pracuji na kurtu. Doufám v dobrý úspěch v Montrealu, protože tohle místo mám rád. Má velmi dobrou kulturu. Lidé tady mají velmi dobrou sportovní kulturu, což se mi moc líbí.“

Třetí nasazený usiluje o své první vítězství na turnaji ATP Masters 1000 v Montrealu. Ve dvou vystoupeních v dějišti turnaje v Torontu se dostal do finále (2018) a semifinále (2021).

Hraje na své první akci od té doby WimbledonTsitsipas řekl, že soudy se cítí pomaleji, než očekával, což se mu líbí. Alcaraz, který odjížděl ze dvou finálových jízd na antuce v Hamburku a Umagu, cítil opak: „Přišel jsem sem a první pocit, který jsem měl, byl ‚příliš rychlý na mě‘,“ řekl se smíchem.

Losování také přineslo řadu vrcholů prvního kola, včetně Taylor Fritz vs. Andy Murray, Denis Shapovalov vs. Alex de Minuar, Gael Monfils vs. Reilly Opelka a Pablo Carreno-Busta vs. Matteo Berrettini.

podobné příspěvky

Leave a Reply